Wild Bazaar

Wild Bazaar

Dostawca: NetEnt

RTP 96.15%
rtp_range Да
Zmienność Średnio-wysoka
Linie 26
Min. zakład $0.2
Maks. zakład $40
Pole gry 5-4
Data wydania 24.10.2018
Typ Automaty wideo
Funkcje: Zakres RTP Dzikie Megasymbol (3x3) Mnożnik Dziki symbol z re-spinem Stos Darmowe spiny
Motyw: Арабский Biżuteria Kamienie szlachetne Brązowy Рынок базар Skrzynia Fioletowy

Wild Bazaar: Wyrusz na wschodni bazar po niezliczone skarby!

Wild Bazaar to żywy i wciągający automat do gier od NetEnt, który przeniesie Cię w atmosferę tętniącego życiem wschodniego bazaru, gdzie każdy zakątek kryje w sobie niesamowite odkrycia i hojne wygrane. Slot przyciąga uwagę nie tylko swoim kolorowym designem, ale także innowacyjnymi funkcjami bonusowymi, które potrafią przekształcić zwykłe obroty bębnów w prawdziwą feerię zwycięstw.

Mechanika i RTP

Wild Bazaar to automat z 5 bębnami, 4 rzędami i 26 stałymi liniami wypłat. Gra charakteryzuje się średnią zmiennością, co oznacza zrównoważone połączenie częstych, ale małych wygranych z możliwością zdobycia dużych nagród. Zakres RTP (Retu to Player) wynosi 96.15%, co jest dość atrakcyjnym wskaźnikiem dla nowoczesnych automatów do gier.

Symbole na bębnach są utrzymane w orientalnym stylu i obejmują kolorowe kamienie szlachetne, które pełnią rolę symboli nisko płatnych, a także skrzynie ze skarbami w różnych kolorach – są to symbole wysoko płatne. Aby utworzyć zwycięską kombinację, należy zebrać co najmniej trzy identyczne symbole na aktywnej linii wypłat, zaczynając od skrajnego lewego bębna.

Funkcje bonusowe

Wild Bazaar prawdziwie rozkwita dzięki swoim unikalnym funkcjom bonusowym, które aktywują się po wylosowaniu określonych symboli skrzyń. Każdy kolor skrzyni odpowiada określonemu typowi symbolu Wild, co czyni grę nieprzewidywalną i ekscytującą.

  • Symbole Wild: W grze występuje kilka rodzajów symboli Wild, które zastępują wszystkie inne symbole, z wyjątkiem symboli bonusowych, w celu utworzenia zwycięskich kombinacji.
  • Skrzynie ze skarbami: To kluczowe symbole aktywujące funkcje bonusowe. Każda skrzynia ma swój kolor i odpowiadający mu modyfikator Wild:
    • Czerwona skrzynia: Aktywuje Stacked Wilds. Symbole Wild pojawiają się w stosach, zajmując całe bębny i znacznie zwiększając szanse na dużą wygraną.
    • Zielona skrzynia: Uruchamia Colossal Wilds (Mega symbole 3x3). Na bębnach pojawiają się ogromne symbole Wild o rozmiarze 3x3, które zajmują od razu 9 pozycji i gwarantują imponujące wygrane.
    • Różowa skrzynia: Daje Linked Wilds. Dwa sąsiadujące bębny są całkowicie wypełnione symbolami Wild, tworząc niesamowite możliwości dla tworzenia zwycięskich kombinacji.
    • Niebieska skrzynia: Aktywuje x2 Multiplier Wilds. Wszystkie wygrane, w których uczestniczą te symbole Wild, są podwajane, zwiększając Twoją nagrodę dwukrotnie.
  • Respin Wild (Wild Respins): Kiedy na bębnach pojawią się jakiekolwiek symbole Wild, aktywuje się funkcja respinów. Symbole Wild pozostają na swoich miejscach, a pozostałe bębny obracają się ponownie, dając szansę na nowe wygrane. Respin trwają tak długo, aż na bębnach pojawią się nowe symbole Wild.
  • Darmowe spiny: W Wild Bazaar nie ma tradycyjnych darmowych spinów w zwykłym rozumieniu. Zamiast tego, kombinacja czterech skrzyń tego samego koloru na jednej linii wypłat aktywuje Wild Spins, które w zasadzie są darmowymi spinami z gwarantowanymi bonusami. Podczas Wild Spins otrzymujesz 4 darmowe obroty, a każda skrzynia, która aktywowała tę funkcję, zapewnia swój bonusowy modyfikator Wild przez wszystkie obroty. Na przykład, jeśli zebrałeś 4 czerwone skrzynie, to przez wszystkie 4 Wild Spiny na bębnach będą pojawiać się Stacked Wilds.

Końcowy werdykt

Wild Bazaar to nie tylko automat do gier, to cała przygoda na wschodnim bazarze, pełna niespodzianek i hojnych nagród. NetEnt po raz kolejny udowodnił swoje mistrzostwo, tworząc slot z unikalnymi funkcjami bonusowymi, które sprawiają, że każdy obrót jest ekscytujący i potencjalnie bardzo dochodowy.

Połączenie średniej zmienności i wysokiego RTP sprawia, że Wild Bazaar jest atrakcyjny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Różnorodność symboli Wild i ich modyfikatorów dodaje grze głębi i nieprzewidywalności. Szczególnie imponujące są Colossal Wilds i możliwość aktywacji Wild Spins z gwarantowanymi bonusami. Jeśli szukasz slotu z oryginalną tematyką, kolorową grafiką i innowacyjnymi funkcjami, Wild Bazaar od NetEnt to doskonały wybór. Wyrusz na bazar i niech szczęście Ci sprzyja!

FAQ

Каков RTP (возврат игроку) слота Wild Bazaar от NetEnt?

RTP слота Wild Bazaar составляет 96.15%, что является средним показателем для игровых автоматов NetEnt. Это означает, что в долгосрочной перспективе игроки могут ожидать возврата 96.15% от сделанных ставок.

Какова волатильность игрового автомата Wild Bazaar?

Wild Bazaar характеризуется низкой волатильностью. Это означает, что игроки могут ожидать частых, но относительно небольших выигрышей, что делает игровой процесс более продолжительным и менее рискованным.

Какие бонусные функции доступны в слоте Wild Bazaar?

В Wild Bazaar есть четыре уникальные бонусные функции Wild Spins, активируемые при совпадении символов сундуков. Это Stacked Wilds, Colossal Wilds, Linked Wilds и 2x Multiplier Wilds, каждая из которых предлагает свой способ увеличения выигрышей.

Каков максимальный выигрыш в слоте Wild Bazaar?

Максимальный выигрыш в Wild Bazaar может достигать до 390x от вашей ставки за одно вращение. Хотя это не самый высокий показатель среди слотов NetEnt, частые выигрыши компенсируют это.

Где можно играть в игровой автомат Wild Bazaar на реальные деньги?

Игровой автомат Wild Bazaar доступен во многих онлайн-казино, сотрудничающих с NetEnt. Вы можете найти его на таких популярных платформах, как LeoVegas, Betsson, Casumo и других лицензированных игорных сайтах.

Opinie graczy

ФортунаВРуках ⭐⭐⭐⭐

Wild Bazaar - довольно интересный слот! Особенно понравились вайлды, которые выпадают довольно часто и помогают собрать неплохие комбинации. Графика приятная, а музыка создает атмосферу восточного базара. Единственный минус - бонусные игры не так часто выпадают, как хотелось бы.

Игрок_777 ⭐⭐⭐

Неплохой слот, но ничего сверхъестественного. Wild Bazaar предлагает стандартный набор функций, но без особых изысков. Выигрыши есть, но крупные суммы выпадают редко. Подойдет для того, чтобы скоротать время, но не для серьезной игры.

РазочарованныйГеймер ⭐⭐

Ожидал большего от NetEnt. Wild Bazaar оказался скучным и невыгодным. Бонусные символы выпадают очень редко, а выплаты по обычным комбинациям оставляют желать лучшего. Не рекомендую тратить на него время и деньги.

Podobne automaty od NetEnt